Wnętrza komercyjne

Chcesz stworzyć miejsce, w którym spędza się czas efektywnie i z przyjemnością? Skorzystaj z naszych usług aranżacji wnętrz komercyjnych, aby Twoje biuro, restauracja czy hotel w pełni wykorzystały swój potencjał. Zaprojektujemy dla Ciebie estetyczne i jednocześnie w pełni funkcjonalne pomieszczenia.

 

Służymy pomocą na każdym etapie prac i słuchamy Twoich potrzeb oraz dopasujemy każdy element wyposażenia, aby lokal był miejscem, do którego chce się wracać.

Rozpoczniemy od zapoznania się z Twoją firmą oraz sporządzenia projektu koncepcyjnego zgodnego z przeznaczeniem i charakterem działalności. Na tym etapie ustalimy też funkcjonalność, ergonomię wnętrza oraz kolorystykę i potrzebne materiały, czyli meble, oświetlenie, dekoracje, itp.

 

Następnie stworzymy wizualizację 3D, a po akceptacji projektu oraz kosztorysu zaczną się prace aranżacyjno-remontowe. Nasza ekipa wykona wszystko z dbałością o szczegóły, a w efekcie otrzymasz gotowy do użytkowania lokal, który z pewnością przyczyni się do rozwoju Twojej firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Zespół ako interiors

Przejdź do kontaktu